Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt'in başrolleri paylaştığı Once Upon a Time in Hollywood'dan ilk fragman!

7.235 Gösterim
20 Mart 2019 16:50
Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt'in başrolleri paylaştığı Once Upon a Time in Hollywood'dan ilk fragman!

2019 yılının en çok merakla beklenen filmlerinden biri olan Quentin Tarantino'nun yönetmen koltuğunda oturduğu ve kadrosunda birçok yıldız ismin yer aldığı Once Upon a Time in Hollywood'dan ilk fragman yayınlandı.


1969 yılının Los Angeles'ında geçen Once Upon a Time in Hollywood, artık ışığını kaybetmiş bir televizyon yıldızı ve kendisinin dublörünün, Hollywood Altın Çağı'nın son yıllarında günden güne çetrefilleşen film endüstrisinde yeniden şöhret ve başarı elde etmek için verdikleri çabayı konu edinirken bu ikilinin hikâyesinin arka planında aynı yıl gerçekleşen ve bahsi geçen aktörün kapı komşusu olan Sharon Tate'in de aralarında bulunduğu beş kişinin öldürüldüğü Manson katliamını anlatıyor. Quentin Tarantino'nun yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği filmde solmuş yıldız Rick Dalton'a Leonardo DiCaprio ve dublörü Cliff Booth'a Brad Pitt hayat verirken Sharon Tate rolünde seyirci karşısına Margot Robbie çıkıyor.

Al Pacino, Tim Roth, Damian Lewis, Kurt Russell, Dakota Fanning, Emile Hirsch, Samantha Robinson ve daha birçok ismin kadrosunda yer aldığı Once Upon a Time in Hollywood'un, 26 Temmuz 2019 tarihinde ABD'de, 23 Ağustos'ta ise ülkemizde seyirciyle buluşması planlanıyor. 2019 yılının merakla beklenen filmlerinin arasında başı çeken Once Upon a Time in Hollywood'dan yayınlanan ilk fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.