Charlize Theron'ın başrolünde yer aldığı bir Fast & Furious spin-off filmi gelebilir!

5.485 Gösterim
9 Mayıs 2019 14:52
Charlize Theron'ın başrolünde yer aldığı bir Fast & Furious spin-off filmi gelebilir!

Dünya genelinde toplamda $5 milyarın üzerinde hasılat yapan Fast & Furious serisi, Hobbs & Shaw'dan sonra Charlize Theron'ın Cipher karakterini odağına alan bir spin-off filmiyle genişleyebilir.


İllegal sokak yarışlarını merkezine alan filmlerden, belli tehlikeler karşısında dünyanın kaderinin çözüme kavuştuğu devasa bir blockbuster serisine dönüşen Fast & Furious'ın, şimdi de gişe odaklı bir seriden birçok yan hikâyeyi barındıran MCU benzeri bir evrene dönüşümüne şahit oluyoruz.

 

Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba ve Vanessa Kirby'li serinin ilk spin-off filmi Hobbs & Shaw'un vizyonuna girmesine kısa bir süre kala, Universal ve serinin yapımcı ekibinin bir Fast & Furious evreni kurmak için kolları sıvadığı iyice konuşulur duruma geldi. THR'ın serinin önemli yapımcılarından Neal Moritz'in stüdyo ile olan anlaşmazlığını konu edinen makalesinde, Hobbs & Shaw'un devam filmlerini yapmayı umut eden Universal'ın, Charlize Theron'ın canlandırdığı ve Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious)'de seriye dahil olan Cipher karakterini merkezine alan bir spin-off filmi hazırlıklarının da olduğu bilgisi yer alıyor. Bu yılın başlarında, serinin lokomotiflerinden Vin Diesel, serinin kadın karakterlerinin merkezinde olduğu bir spin-off filminin geleceğini bizzat kendi sosyal medya hesaplarından duyurmuştu. Makalede bahsi geçen Cipher filmiyle Vin Diesel'in duyurduğu spin-off filminin aynı projeler olup olmadığı şu an için muamma. Fakat Vin Diesel'in duyurduğu projenin odağında Michelle Rodriguez'in olması bekleniyor. Fast & Furious 9'un 22 Mayıs 2020'de ve Fast & Furious 10'un ise 02 Nisan 2021'de gösterime girmesi planlanıyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.