Fast & Furious evrenine kadın karakterlerin odağında olduğu bir spin-off film geliyor

6.199 Gösterim
25 Ocak 2019 15:55
Fast & Furious evrenine kadın karakterlerin odağında olduğu bir spin-off film geliyor

Vin Diesel, Fast & Furious evreninde kadın karakterlerin odağında olacağı bir spin-off filminin hazırlıklarına başlandığını duyurdu.


21. yüzyıl sinema endüstrisinde yön belirleyen sinematik evrenler denilince akla ilk olarak geçen yıl onuncu yıl dönümünü geride bırakan Marvel Sinematik Evreni veyahut J.K. Rowling'in sihirbazlık evreni gelebilir. Fakat şimdiden sekiz filmi deviren ve bu yapımlarla dünya genelinde $5 milyar toplam hasılatı aşan Fast & Furious evrenini de yabana atmamak gerekiyor. Tam teşekküllü bir evrene dönüştüreleceği The Fate of the Furious ile birlikte açıklanan seriden çıkacak spin-off filmleriyle ilgili haberler gelmeye devam ediyor.

 

Serinin dokuzuncu ve onuncu filmlerinin sırasıyla 2020 ve 2021 yıllarında gösterime girmesi planlanırken; Jason Statham, Dwayne Johnson ve Idris Elba'nın yer aldığı spin-off Hobbs and Shaw, 2019 yazında gösterime girecek. Yeni bir spin-off filmi haberi ise kelimenin tam anlamıyla serinin pilot koltuğunda oturan Vin Diesel'den geldi. Kişisel Instagram hesabında bir açıklama yayınlayan ünlü oyuncu, Nicole Perlman, Lindsey Beer ve Geneva Robertson-Dworet'in senaryosunu kaleme alacağı, serinin kadın karakterlerinin odağında olacağı bir filmin hazırlıklarına başlandığını duyurdu. Henüz tüm detaylar belli olmasa da filmin başta Michelle Rodriguez'in canlandırdığı karakter olmak üzere seride yer alan kadın karakterlerin birçoğunu bir araya getireceği söyleniyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.