Tamirhane filminden fragman yayınlandı

6.067 Gösterim
2 Kasım 2022 18:52
Tamirhane filminden fragman yayınlandı

Ünlü oyuncu Erkan Kolçak Köstendil'in yönetmen koltuğunda oturduğu Tamirhane filminden fragman yayınlandı. Kadrosunda Nejat İşler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak gibi isimlerin yer aldığı film, 11 Kasım 2022'de gösterime girecek.


Oyuncu kadrosunda Nejat işler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Ali Seçkiner Alıcı, Gökhan Kıraç, Engin Hepileri, Yaren Alaca, Erkan Kolçak Köstendil ve Erkan Can’ın yer aldığı Tamirhane filminden fragman yayınlandı.

 

Başarılı oyuncu Erkan Kolçak Köstendil'in yönetmen koltuğunda oturduğu, kara mizah sularında gezen hikâyesiyle dikkat çeken ve 11 Kasım 2022'de gösterime girecek olan Tamirhane'nin konusu ise şöyle:

 

Yetiştirme yurdunda büyüyen iki kader kardeşi Yılmaz ve Müjdat’a yine kendileri gibi büyüyen manevi babaları Erkan ve Bülent’ten boya ve kaporta dükkanı miras kalır. Bir huysuz ihtiyarın arabasını iki sokak öteye bırakmak için çıktıkları yol, gece yarısı arabaya düz kontakt yapılırken onları gören ihtiyarın kalbinin dayanamaması ile hiç bilmedikleri bir yere çıkar. Olaylar, Yılmaz ve Müjdat’ın ihtiyarın cesedini yakıt tankına koymalarını gerektiren bir noktaya gelir. Dükkanda araba boyamaya devam eden ikili, cesedin bulunduğu yakıt tankından alınan tinerle boyadıkları arabaların muhteşem gözükmeye başladığını fark ederler. İki sokak ötesi çok ilginç bir yere çıkmıştır.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.