Neil Armstrong ve Apollo 11 görevini odağına alan First Man'den Türkçe altyazılı yeni bir fragman yayınlandı

2.378 Gösterim
12 Eylül 2018 14:50
Neil Armstrong ve Apollo 11 görevini odağına alan First Man'den Türkçe altyazılı yeni bir fragman yayınlandı

Venedik Film Festivali'nin açılış filmi olarak gösterildikten sonra Telluride ve Toronto'da gösterimleri düzenlenen Ay'da İlk İnsan (First Man) filminden Türkçe altyazılı yeni bir fragman yayınlandı.


Ryan Gosling'in dünya tarihine geçen astronot Neil Armstrong'a hayat verdiği, ünlü oyuncunun La La Land'ten sonra yeniden bir araya geldiği Damien Chazelle'in yönettiği First Man, Venedik'te gerçekleşen prömiyeri sonrası genel anlamda olumlu eleştirilerle karşılanmış ve gelecek yılın Akademi Ödülleri için öne çıkan yapımlar arasında gösterilmişti.

 

1969 yılında astronot Neil Armstrong'un aya adım atmasıyla sonuçlanan Apollo 11 görevini ve Armstrong'un görev süresince yaşadıklarını merkezine alan filmin oyuncu kadrosunda Gosling'in yanı sıra  Claire FoyPablo SchreiberCiarán HindsChristopher AbbottKyle ChandlerCorey StollJason Clarke gibi isimler yer alıyor. Türkiye'de 19 Ekim 2018 tarihinden itibaren seyirciyle buluşacak olan filmden yayınlanan Türkçe altyazılı yeni fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.