Erkan Kolçak Köstendil'in yönettiği Tamirhane filminin çekimlerine başlandı

7.322 Gösterim
9 Ağustos 2022 15:57
Erkan Kolçak Köstendil'in yönettiği Tamirhane filminin çekimlerine başlandı

Yönetmen koltuğunda ise Erkan Kolçak Köstendil oturduğu, oyuncu kadrosunda Nejat İşler, Merve Dizdar, Rıza Kocaoğlu ve Bülent Şakrak gibi isimlerin bulunduğu Tamirhane filminin çekimlerine başlandı.


Çukur dizisiyle adından söz ettiren Erkan Kolçak Köstendil'in ilk uzun metraj yönetmenlik deneyimi olacak olan Tamirhane filminin çekimlerine başlandı. Yapımcılığını Sky Films, Dentsu Türkiye, Kumbara Film, ASC Films ve idpro’nun üstlendiği filmde; Nejat işler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Ali Seçkiner Alıcı, Gökhan Kıraç, Engin Hepileri, Yaren Alaca ve Erkan Can gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin senaryosunda ise oyuncu kadrosunda da yer alan Bülent Şakrak'ın imzası bulunuyor.

 

Filmin konusu ise şöyle:

 

Yetiştirme yurdunda büyüyen iki kader kardeşi Yılmaz ve Müjdat’a yine kendileri gibi büyüyen manevi babaları Erkan ve Bülent’ten boya ve kaporta dükkanı miras kalır. Bir huysuz ihtiyarın arabasını iki sokak öteye bırakmak için çıktıkları yol, gece yarısı arabaya düz kontakt yapılırken onları gören ihtiyarın kalbinin dayanamaması ile hiç bilmedikleri bir yere çıkar. Olaylar, Yılmaz ve Müjdat’ın ihtiyarın cesedini yakıt tankına koymalarını gerektiren bir noktaya gelir. Dükkanda araba boyamaya devam eden ikili, cesedin bulunduğu yakıt tankından alınan tinerle boyadıkları arabaların muhteşem gözükmeye başladığını fark ederler. İki sokak ötesi çok ilginç bir yere çıkmıştır.

 

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.