Chris Evans'tan Captain America açıklaması: "Birileri gelip seni atmadan trenden inmek istiyorsun"

4.991 Gösterim
23 Mart 2018 12:15
Chris Evans'tan Captain America açıklaması: "Birileri gelip seni atmadan trenden inmek istiyorsun"

Marvel ve Avengers: Infinity War senaristlerinin de onayladığı üzere bu yeni filmde bazı kahramanlara veda edileceği artık herkesçe malumdu.


2011 yılındaki Captain America: The First Avenger filminden bu yana Captain America rolünü üstlenen Chris Evans, sözleşmesinin de sonlanacağı Avengers 4'le beraber hayat verdiği Captain America'yı bırakacağına yönelik açıklamalarda bulundu. NY Times'ın gerçekleştirdiği röportajda Captain America'ya yönelik soruları da yanıtlayan Evans, "Birileri gelip seni atmadan trenden inmek istiyorsun" açıklamasında bulunurken Avengers: Infinity War ile evrenin kurucu kahramanına bir son gözüktüğünün mesajını verdi.

 

Captain America ve önde gelen kimi kahramanın emekliliğinin Marvel Sinematik Evreni için radikal bir yenilenme sürecini başlatmakla beraber Brie Larson'un hayat verdiği Captain Marvel gibi birçok yeni kahramanın yolunu açacak gibi gözüküyor. Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Benedict Cumberbatch ve Scarlett Johansson gibi isimlerin sevilen karakterleriyle seyirci karşısına çıkacakları Avengers: Infinity War, 27 Nisan 2018 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.