Box Office Türkiye Özel: Benedict Cumberbatch, Nicholas Hoult ve Michael Shannon'lı The Current War'dan Türkçe altyazılı teaser!

3.283 Gösterim
7 Ağustos 2019 11:40
Box Office Türkiye Özel: Benedict Cumberbatch, Nicholas Hoult ve Michael Shannon'lı The Current War'dan Türkçe altyazılı teaser!

Box Office Türkiye Özel: Benedict Cumberbatch, Nicholas Hoult ve Michael Shannon'ın başrollerini paylaştığı, 19. yüzyılda elektrik konusunda uzmanlaşan mucitler arasındaki rekabeti anlatan Elektrik Savaşları (The Current War)'ndan Türkçe altyazılı teaser ve Türkçe afiş yayınlandı.


19. yüzyılın sonlarına doğru gelinirken endüstriyel çağın yeni olanakları mucitlerin zihinleriyle birleşince sosyal hayatı baştan aşağı değiştirecek icatlar peşi sıra gelmeye başlamıştı. Martin Scorsese'nin yapımcıları arasında yer aldığı Elektrik Savaşları (The Current War), tam da bu dönemde yaygın elektrik dağıtımı için üç büyük mucit arasında cereyan eden mücadeleyi anlatıyor.

 

Benedict Cumberbatch'in Thomas Edison'a, Michael Shannon'ın George Westinghouse'a ve Nicholas Hoult'un Nikola Tesla'ya hayat verdiği filmde, 1880'lerde Amerika'da elektriğin yaygın dağıtımı için doğru akımı (DC) uygulamak isteyen Thomas Edison ile Avrupa'da denediği alternatif akımı (AC) Amerika'ya da getirmek isteyen George Westinghouse arasındaki "akım savaşları"nı ve günümüzde bile bir tartışma konusu olarak popülerliğini koruyan Edison-Tesla mücadelesini izleyeceğiz.

Yönetmen koltuğunda Me and Earl and the Dying Girl filmiyle tanınan Alfonso Gomez-Rejon'un oturduğu, oyuncu kadrosunda ayrıca Tom Holland, Katherine Waterston, Tuppence Middleton gibi isimlerin bulunduğu ve 20 Eylül 2019 tarihinde ülkemizde vizyona girecek olan Elektrik Savaşları (The Current War) filminden ilk kez Box Office Türkiye'de yayınlanan Türkçe altyazılı teasera aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.