All the Money in the World'den Christopher Plummer'lı ilk fragman yayınlandı

3.420 Gösterim
30 Kasım 2017 10:25
All the Money in the World'den Christopher Plummer'lı ilk fragman yayınlandı

Kevin Spacey'nin filmden çıkarılmasının ardından Christopher Plummer ile yola devam eden, Ridley Scott'ın merakla beklenen filmi All the Money in the World'den Plummer'lı ilk fragman yayınlandı.


Geçtiğimiz haftalarda All the Money in the World'ün yönetmeni Ridley Scott ve yapımcıları Dan Friedkin ile Bradley Thomas ortak bir kararla, hakkında birçok cinsel taciz ve istismar dosyası açılan Kevin Spacey'yi filmden çıkarırken Spacey'nin sahnelerinin aslen en başta düşünülen isim olan Christopher Plummer'la yeniden çekileceğini açıklamıştı. Kevin Spacey'nin filmdeki sahnelerini 7 - 10 gün arası bir dilimde çektiğinden bahseden Scott, Plummer ile aynı sahneleri yeniden çekerek filmin planlanan vizyon tarihi olan 22 Aralık'ı korumakta kararlıydı.

Ve nihayet, All the Money in the World'den Christopher Plummer'ın yer aldığı yeni fragman yayınlandı. David Scarpa'nın Painfully Rich: the Outrageous Fortunes and Misfortunes of the Heirs of J. Paul Getty adlı kitabından Ridley Scott'ın beyaz perdeye uyarlardığı filmde petrol milyarderi John Paul Getty'ye bu kez Christopher Plummer hayat verirken filmin kadrosunda Mark WahlbergMichelle Williams ve Stacy Martingibi isimler yer alıyor.

 

Ülkemizde 23 Şubat 2018 tarihinde vizyona girecek olan All the Money in the World'ün yayınlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.