Zeytin Ağacı dizisinin 2. sezon fragmanı yayınlandı

1.149 Gösterim
2 Temmuz 2024 14:08
Zeytin Ağacı dizisinin 2. sezon fragmanı yayınlandı

Tuba Büyüküstün, Seda Bakan ve Boncuk Yılmaz'ın başrollerinde yer aldığı, 11 Temmuz'da ekranlara gelecek olan Zeytin Ağacı dizisinin 2. sezon fragmanı yayınlandı. 


Dünya genelinde 100 milyon saati aşkın izlenme süresine ulaşan Zeytin Ağacı dizisinin ikinci sezon fragmanı yayınlandı. Senaryosu Nuran Evren Şit imzası taşıyan dizi, hırslı bir avukat olan Sevgi'ye kanser teşhisi konulmasıyla birlikte iki yakın arkadaşı Ada ve Leyla ile birlikte verdiği mücadeleyi konu ediniyor.


Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği Zeytin Ağacı dizisinin yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin ve Erdem Tepegöz oturuyor. Başrollerini Tuba Büyüküstün, Seda Bakan ve Boncuk Yılmaz'ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunu Murat Boz, Fırat Tanış, Serkan Altunorak, Rıza Kocaoğlu, Aytaç Şaşmaz, Umut Kurt ve Füsun Demirel oluşturuyor.


İlk sezonu sekiz bölümden oluşan Zeytin Ağacı dizisinin ikinci sezonu 11 Temmuz 2024 tarihinde ekranlara gelecek. Dizi ikinci sezonunda, Ayvalık’ta yeni bir başlangıç yapan Ada, Leyla ve Sevgi'nin sürprizlerle dolu Ege macerasında yaşadıkları duygusal dönüşümleri ve sevginin iyileştirici gücünü merkeze alıyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.