Vizyonda bu hafta: 7 yeni film gösterimde!

5.365 Gösterim
12 Ocak 2018 11:45
Vizyonda bu hafta: 7 yeni film gösterimde!

Hafta sonunda ikisi yerli, beşi yabancı olmak üzere toplam yedi yeni film seyirciyle buluşuyor.


Idris Elba ve Kate Winslet'ın başrollerinde yer aldığı Aramızdaki Sözler (The Mountain Between Us), özel bir uçakta yolculuk eden iki yabancının, yaşanılan uçak kazası sonrası karlarla kaplı, ulaşımın olmadığı bir dağda verdikleri hayatta kalma mücadelesini konu ediniyor.

Ünlü oyuncu Onur Saylak'ın, Hakan Günday'ın romanından uyarladığı ilk uzun metraj yönetmenlik deneyimi Daha, kendini bir anda babasının insan kaçakçılığı suç zincirinde bulan Gaza'nın hikâyesini anlatıyor. Film, Adana ve Malatya gibi ulusal yarışmaların yanı sıra uluslararası festivallerde de gösterilmişti.

1,5 milyonu aşkın seyirci tarafından izlenen Deliha'nın devam filmi, deli dolu Zeliha'nın hikâyesini anlatmayı sürdürüyor. İlk filmde olduğu gibi başrolü üstlenen Gupse Özay, bu kez filmin yönetmen koltuğunda da oturuyor. 

Steven Spielberg ile usta oyuncular Meryl Streep ve Tom Hanks'i bir araya getiren The Post, Amerikan halkının Vietnam Savaşı'na bakış açısını önemli ölçüde etkileyen Pentagon belgelerinin ortaya çıkarılma sürecini ele alıyor.

Adam Robitel'in yönettiği Ruhlar Bölgesi serisinin dördüncü filmi Son Anahtar, serinin ünlü ruhbilimcisi Elise Rainier'in çocukluğunun geçtiği evde yaşananları konu ediniyor.

Jaume Collet-Serra'nın yönetmen koltuğuna oturduğu Yolcu, sıradan bir sigortacının bir yolculuk esnasında karşılaştığı gizemli durumları konu ediniyor.

Usta oyuncu Ricardo Darin'in başrolünde yer aldığı Zirve, La Cordillera'da gerçekleştirilen uluslararası siyasi zirveye katılan Arjantin başkanı Hernan Blanco'nun, kendisini içinde bulunduğu hem siyasi hem de kişisel ikilemi konu ediniyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.