Universal canavarlarının buluştuğu ortak evren Dark Universe resmi olarak açıklandı

3.965 Gösterim
23 Mayıs 2017 10:30
Universal canavarlarının buluştuğu ortak evren Dark Universe resmi olarak açıklandı

Universal, son birkaç yıldır tasarladığı ve Mumya filmiyle startını vermeye hazırlandığı klasik canavarların ortak evreni Dark Universe'ü resmi olarak duyurdu.


Universal'ın, önümüzdeki günlerde Mumya (The Mummy) ile başlangıcını yapacağı ortak evrenin resmi açıklaması yapıldı. Universal'ın, Hollywood altın çağına damga vurmuş canavar filmlerinin aynı evrende yeniden ele alınacağı Dark Universe'in tanıtımı için ünlü oyuncular bir araya geldi.

9 Haziran'da gösterime girecek olan Mumya'da başrolleri paylaşan Tom Cruise, Russell Crowe ve Sofia Boutella'nın yanı sıra, 14 Şubat 2019'da gösterime girecek Bride of Frankenstein'da Frankenstein'ın canavarını canlandıracak olan Javier Bardem ve 2020 yılında gösterime girmesi planlanan Invisible Man'in başrolünde yer alacak olan Johnny Depp'in de dâhil olduğu bir fotoğrafla açıklanan Dark UniverseAlex Kurtzman (Mumya), Chris Morgan (Hızlı ve Öfkeli 8), Christopher McQuarrie (Mission: Impossible - Rogue Nation) gibi Hollywood'un ünlü yazar ve yönetmenlerinin ellerinde hayata geçirelecek.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.