Taika Waititi bir kez daha Thor serisinde yönetmen koltuğuna oturmaya hazırlanıyor

3.038 Gösterim
17 Temmuz 2019 10:34
Taika Waititi bir kez daha Thor serisinde yönetmen koltuğuna oturmaya hazırlanıyor

2017 yapımlı Thor: Ragnarok'un yönetmenliğini üstlenmesiyle Marvel Sinematik Evreni macerası başlayan Taika Waititi, serinin dördüncü filmiyle yönetmen koltuğunda oturmaya devam ediyor.


Kenneth Branagh ile başlayan Alan Taylor ile devam eden Thor serisi, üçüncü filmde yönetmen koltuğunu Taika Waititi'ye bırakmış; Waititi hem evrene hem de filme getirdiği kendi üsbuyla hem eleştirel hem de gişe başarısı adına beklenenden fazlasını vermişti. Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Mark Ruffalo gib isimlerin rollerine geri döndüğü Thor: Ragnarok'ta, evrene Cate Blanchett dahil olmuş ve Thor'la arasındaki büyük mücadeleye tanıklık etmiştik. 2017 yılının en popüler filmi olmasının yanı sıra dünya genelinde en çok hasılat elde eden 20 filminden biri olan Ragnarok'ın getirdiği bu başarı Taika Waititi'nin yönetmen olarak Marvel Sinematik Evreni'ndeki yerini sağlaştırmış olacak ki sevilen isim bir kez daha yönetmen koltuğunda oturmaya hazırlanıyor.

 

Chris Hemsworth'un Yıldırım Tanrısı'na hayat vermeye devam edeceği ve Avengers: Endgame sonrasındaki ilk Thor filmi olacak olan Thor 4'ün yönetmen koltuğu yeniden Taika Waititi'ye emanet ediliyor. Thor 4 için henüz planlanan bir vizyon tarihi bulunmamakta.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.