Ryan Gosling, Wolfman'in başrolünde yer alacak

2.627 Gösterim
1 Haziran 2020 12:36
Ryan Gosling, Wolfman'in başrolünde yer alacak

Ünlü oyuncu Ryan Gosling, Wolfman yeniden çevriminde Kurt Adam'a hayat verecek.


Ay'da İlk İnsan (First Man) filminden sonra iki yıldır herhangi bir yapımda yer almayan Ryan Gosling, gelecek takvimini doldurmaya devam ediyor. Geçen haftalarda Phil Lord ve Chris Miller'ın yöneteceği bir uzay filminde yer alacağı açıklanan oyuncu, Universal'ın klasik canavarlarını yeniden uyarladığı filmler serisinde Wolfman'e hayat verecek.

 

Variety'nin haberine göre, Gosling başrollü filmin yönetmeni henüz belli olmasa da adaylar arasında son olarak Hugh Jackman'lı Bad Education'ı yöneten Cory Finley de bulunuyor. Lauren Schuker Blum ve Rebecca Angelo'nun senaryosuna imza atacağı filmin, atmosfer ve tarz olarak Jake Gyllenhaal'lu Gece Vurgunu (Nightcrawler) filmiyle paralellik taşıyacağı belirtiliyor.

 

Universal, sinemanın altın çağı olarak gösterilen dönemde revaçta olan canavar filmlerini bir evren içerisinde yeniden uyarlama girişiminde bulunmuş fakat Tom Cruise'lu Mumya (The Mummy)'nın gişede bekleneni verememesi sebebiyle ortak evren fikrinden vazgeçmiş, canavar filmlerini solo biçimde ele almaya karar vermişti. Salgın öncesi gösterime giren Elisabeth Moss'lu Görünmez Adam (The Invisible Man) ise $7 milyonluk bütçesine kıyasla dünya genelinde $123 milyon elde ederek bu konuda Universal'ın elini ve iştahını kuvvetlendirmişti.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.