Robert Pattinson, Amy Adams ve Robert Downey Jr., Adam McKay'in filminde buluşuyor

4.813 Gösterim
27 Mart 2023 14:17
Robert Pattinson, Amy Adams ve Robert Downey Jr., Adam McKay'in filminde buluşuyor

Succession dizisinin yapımcısı ve The Big Short, Don't Look Up gibi filmlerin yönetmeni Adam McKay'in yeni filmi Average Height, Average Build'in kadrosunda Robert Pattinson, Amy Adams ve Robert Downey Jr. gibi isimler yer alacak.


The Big Short, Vice, Don't Look Up gibi filmlerin yönetmeni, Succession, The Menu, Dead to Me'nin yapımcısı Adam McKay, yeni projesi Average Height, Average Build filmi ile geliyor. 

 

Hikâyesi kara para üzerinden gelişecek filmin oyuncu kadrosunda Robert Pattinson, Amy Adams, Robert Downey Jr., Forest Whitaker ve Danielle Deadwyler gibi isimler yer alacak. 

 

Robert Pattinson cinayetlerden daha kolay sıyrılabilmek adına yasaları değiştirmek için Amy Adams'ın hayat verdiği bir lobicinin yardımını alan seri katil Mr. Smith'i canlandırıyor. Robert Downey Jr. ise silahını bırakmasına rağmen, gerçek amaçlarını örterek bir tür Washington figürüne dönüşen Mr. Smith'in takipçisi emekli polis olarak rol alacak. 

 

The Batman Part II'a hazırlanan ve 2024 yılında vizyona girecek olan Bong John Ho'nun yönettiği Mickey 17 filminde yer alan Robert Pattinson'ı bir kez daha başrol olarak izleyeceğimiz film, Amy AdamsVice filminden sonra Adam McKay ile tekrar bir araya getiren proje oldu.

 

Kaynak: Deadline

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.