Olivia Wilde ve Oscar Isaac'in başrollerini paylaştığı Life Itself filminden fragman yayınlandı

1.907 Gösterim
10 Temmuz 2018 16:40
Olivia Wilde ve Oscar Isaac'in başrollerini paylaştığı Life Itself filminden fragman yayınlandı

Geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken, Dan Fogelman'ın yazıp yönettiği Life Itself'ten fragman yayınlandı.


Cars, Bolt, Tangled gibi animasyonların senaryo ekibinde yer aldıktan sonra Crazy, Stupid, Love filmini kaleme alan ve son olarak ABD'de büyük bir popülarite kazanan This is Us dizisiyle adından söz ettiren Dan Fogelman, yeni epik dramını bu kez beyazperdede anlatacak.

 

Senarist kimliğiyle öne çıksa da 2015 yılında yazıp yönettiği Al Pacino'lu Danny Collins'ten sonra Life Itself ile ikinci kez uzun metraj yönetmenlik deneyimi yaşayacak olan Fogelman, yeni filminde on yıllara ve birden fazla nesle uzanan epik bir aşk hikâyesini anlatmaya soyunuyor.

Henüz konusu tam anlamıyla yayınlanmasa da Life Itself'in merkezinde New York'ta üniversite dönemlerinde tanışan genç bir çift yer alıyor. Filmin geniş oyuncu kadrosu içerisinde Olivia Wilde ve Oscar Isaac genç çifte hayat verirken; Mandy Patinkin, Olivia Cooke, Laia CostaAnnette BeningSamuel L. Jackson ve Antonio Banderas gibi isimler de epik hikâyede yer alan diğer karakterleri canlandırıyor. Life Itself'in ABD için planlanan vizyon tarihi ise 21 Eylül 2018.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.