Netflix'in yeni dizisi Zeytin Ağacı'ndan fragman yayınlandı

15.905 Gösterim
18 Temmuz 2022 13:28
Netflix'in yeni dizisi Zeytin Ağacı'ndan fragman yayınlandı

Üç arkadaşın geçmişin yüklerinden kurtularak özgürleşme hikâyesini anlatan Zeytin Ağacı'ndan fragman yayınlandı. Başrollerinde Tuba Büyüküstün, Seda Bakan ve Boncuk Yılmaz'ın yer aldığı dizi, 28 Temmuz'dan itibaren Netflix ekranlarında olacak.


Netflix'in kadrosunda Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Fırat Tanış, Serkan Altunorak, Rıza Kocaoğlu, Füsun Demirel, Umut Kurt gibi isimleri bulunduran yeni dizisi Zeytin Ağacı'ndan yeni görseller ve fragman yayınlandı. Globalde Another Self adını taşıyacak olan dizinin 8 bölümden oluşan ilk sezonu, 28 Temmuz'dan itibaren izleyiciyle buluşacak.

Senaryosunu Nuran Evren Şit'in yazdığı ve yönetmenliğini Burcu Alptekin'in yaptığı Zeytin Ağacı'nın konusu şöyle; 

Ada, Sevgi ve Leyla’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi'ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık'a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar. Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır.

28 Temmuz'dan itibaren Netflix'te izleyiciyle buluşacak olan Zeytin Ağacı dizisinden yayınlanan fragmana ve yeni görsellere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.