Jessica Chastain ve Jake Gyllenhaal'lü The Division'ın yönetmenliğini David Leitch üstlenecek

2.566 Gösterim
20 Nisan 2018 14:00
Jessica Chastain ve Jake Gyllenhaal'lü The Division'ın yönetmenliğini David Leitch üstlenecek

Tom Clancy's The Division adlı video oyunundan uyarlanan, başrollerini Jessica Chastain ve Jake Gyllenhaal'ün paylaşacağı The Division'ın yönetmenliğini David Leitch üstlenecek.


John Wick'le adından söz ettirmeye başlayan, akabinde Atomic Blonde ve önümüzdeki ay vizyona girecek olan Deadpool 2'yle kariyerindeki hızlı çıkışını sürdüren David Leitch bu kez bir video oyunu uyarlaması için yönetmen koltuğuna oturacak. 

 

Massive Entertainment liderliğinde Ubisoft Reflections ve Ubisoft Red Storm ile birlikte geliştirilen Tom Clancy's The Division adlı video oyunundan uyarlanacak The Division, şu günlerde Jason Statham ve Dwayne Johnson'lı, Fast & Furious'ın spin-off filmi Hobbs and Shaw ile meşgul olan David Leitch yönetmenliğinde beyaz perdeye taşınıyor. Projenin ilk aşamalarında filmin yönetmenliği ve senaristliği için Oscar ödüllü Stephen Gaghan ile anlaşılmış fakat sonrasında işler yolunda gitmemişti. Şu an Gaghan'ın yalnızca filmin senaryosunu kaleme alması bekleniyor.

Başrollerini Jessica Chastain ve Jake Gyllenhaal'ün paylaşacağı The Division; yakın bir gelecekte, Black Friday'de kâğıt parayla yayılan pandemik bir virüsün New York'u alt üst edişini, milyonların ölümüne sebep oluşunu ve bir grup eğitimli sivilin bu kaos ortamıyla başa çıkmak için hareket geçmesini konu ediniyor. Filmin çekimlerine 2019 yılı içerisinde başlanacak.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.