Jennifer Lawrence, Call Me by Your Name'in yönetmeni Luca Guadagnino'nun yeni filminin başrolünde!

3.469 Gösterim
13 Aralık 2017 12:00
Jennifer Lawrence, Call Me by Your Name'in yönetmeni Luca Guadagnino'nun yeni filminin başrolünde!

Call Me by Your Name filmiyle ödül sezonunun başrollerinden biri olan Luca Guadagnino, yeni projesi Burial Rites'ta Jennifer Lawrence ile bir araya gelecek.


Call Me by Your Name ile yılın en çok övgü toplayan filmlerinden birine imza atan Luca Guadagnino, yeni projesi Burial Rites filminde ünlü oyuncu Jennifer Lawrence ile çalışacak. Hannah Kent'in 2013 yılında yayımlanan aynı adlı eserinden sinemaya uyarlanacak film, 19. yüzyılın ilk yarısında iki erkeğin ölümünden sorumlu tutulan ve İzlanda'da idam cezasına çarptırılan son kadın olan Agnes Magnusdottir'in hikâyesini anlatacak.

Call Me by Your Name sonrası kült korku filmi Suspiria'nın yeniden çevrimini çeken ve Steven Knight'ın senaryosunu yazdığı, Jake Gyllenhaal, Benedict Cumberbatch ve Michelle Williams gibi isimlerin yer aldığı Rio projesi için hazırlıklarını sürdüren Guadagnino, bu iki yapımdan sonra Burial Rites (Filmin uyarlandığı kitabın Türkçe adıyla Ölü Gömme Törenleri) filmini çekecek. 2018 yılında Kızıl Serçe (Red Sparrow) ve X-Men: Dark Phoenix filmlerinde seyircinin karşısına çıkacak olan Jennifer Lawrence ise filmde Agnes Magnusdottir'e hayat verecek.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.