7 Ekim'de gösterime girecek Kim Bu Aile?'den fragman yayınlandı

6.553 Gösterim
8 Eylül 2022 18:01
7 Ekim'de gösterime girecek Kim Bu Aile?'den fragman yayınlandı

Cengiz Bozkurt, Nurgül Yeşilçay, Onur Buldu, Ferit Aktuğ, Beste Kökdemir ve Doğan Can Sarıkaya’nın başrollerini paylaştığı Kim Bu Aile?'den fragman yayınlandı. Merakla beklenen film, 7 Ekim'de vizyona girecek.


Daha önce Yol Arkadaşım ve Bayi Toplantısı gibi filmlere imza atan Bedran Güzel'in yönetmenliğini üstlendiği, önümüzdeki sinema sezonunun merakla beklenen yerli komedilerinden biri olan Kim Bu Aile?'den fragman yayınlandı.

 

Oscar'a uzanan Parasite'ın yapımını üstlenen, Güney Kore menşeli CJ ENM’in Türkiye’deki ilk imza projesi olan Kim Bu Aile?, kariyerinin en önemli operasyonunda başarısız olunca açığa alınan ve kendisini bu duruma düşüren çeteyi gizlice takip edebilmek için devraldığı tavuk restoranında istemeden çok başarılı olan başkomiser Adem Haberdar ile operasyonda ona destek veren "aile"sinin eğlenceli hikâyesini anlatıyor.

 

Ali Erkan Ersezer’in kaleme aldığı Kim Bu Aile?'de, Cengiz Bozkurt ve Nurgül Yeşilçay'a Onur Buldu, Ferit Aktuğ, Beste Kökdemir, Doğan Can Sarıkaya, Altan Erkekli ve Fatih Al gibi birbirinden ünlü isimler eşlik ediyor. Film, 7 Ekim 2022 tarihinden itibaren sinema salonlarında izleyiciyle buluşacak. Filmden yayınlanan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.