Yeni James Bond filmini yönetmesi için düşünülen isim: Danny Boyle

2.503 Gösterim
21 Şubat 2018 15:30
Yeni James Bond filmini yönetmesi için düşünülen isim: Danny Boyle

Uzun süredir yönetmeni netleştirilemeyen James Bond serininin yeni filminin yönetmen koltuğuna yeni bir aday yazıldı: Danny Boyle!


Daniel Craig 007 rolünü bıraktı mı yoksa dönecek mi sorularıyla geçen uzun süreye muadil bir zaman dilimi de, filmi kimin yöneteceği sorusuna harcandı Bond 25 saflarında. Bond 25 için, Christopher Nolan'ın Dunkirk'ün vizyon öncesi son düzlüğünde, Dennis Villeneuve'ün ise Blade Runner 2049 hazırlıkları sırasında adları yazıldı. İki sinemacı her ne kadar bir Bond filmi yönetmek konusunda istekli olsa da şartlar bu bu iki isimden birini projeye dahil etmek adına yeterli olmadı. Son olarak Yann Demange isminde anlaşılsa da, Variety'nin özel haberine göre filmin yönetmen koltuğu için alternatif bir isim daha önerildi: En son Trainspotting 2 filmi gösterime giren ve şu an Trust dizisinin çekimleriyle meşgul olan Danny Boyle!

Habere göre MGM ve Eon, Demange isminde anlaşmak üzereyken filmin uluslararası dağıtımını üstlenecek Annapurna'nın ismi daha çok iş yapacak bir yönetmende diretmesiyle, Danny Boyle'un adı bu bilinmezliğe dahil olmuş oldu. Boyle daha önce James Bond filmlerine ilgisini belli etse de büyük bütçeli işlerden özellikle sakındığını birçok kez belirtmişti. Şu an için yönetmen kanadından bir açıklama yok. Filmin şimdilik planlanan vizyon tarihi 8 Kasım 2019.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.