Michael Keaton'ın Batman rolüne geri döndüğü The Flash'ten yeni fragman!

3.933 Gösterim
26 Nisan 2023 11:27
Michael Keaton'ın Batman rolüne geri döndüğü The Flash'ten yeni fragman!

Michael Keaton'ın otuz yılı aşkın bir süre sonra Batman rolüne geri döndüğü The Flash'ten yeni fragman yayınlandı. Flash'in ailesini kurtarmak için geçmişe gitmeye çalışırken çoklu evrenler arasındaki dengeyi bozmasını anlatan film, 16 Haziran'da gösterime girecek.


Las Vegas'ta düzenlenen CinemaCon'da sunumu gerçekleştirilen The Flash filminden yeni bir fragman yayınlandı. Son olarak 1992 yılında Tim Burtan imzalı Batman Dönüyor (Batman Returns) filminde Kara Şövalye'ye hayat veren Michael Keaton'ın otuz yılı aşkın bir süre sonra role geri döndüğü filmin yeni fragmanında, Keaton'ın artık yaşını almış Batman'ine dair yeni ipuçları görüyoruz.

 

Barry Allen, nam-ı diğer Flash'in geçmişe giderek ailesini kurtarmaya çalışırken çoklu evrenler arasındaki dengeyi bozarak felaketler zincirine yol açmasını konu edinen filmde, Ezra Miller Flash rolüne bir kez daha hayat verirken, Sasha Calle DC Sinematik Evreni'nde ilk defa göreceğimiz Supergirl'ü canlandırıyor. Ben Affleck'in Bruce Wayne'e, Michael Shannon'ın General Zod'a bir kez daha hayat verdiği The Flash'in yönetmen koltuğunda ise It filmlerine imza atan Andy Muschietti oturuyor.

 

16 Haziran 2023'te gösterime girecek filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.