Michael Fassbender, James McAvoy ve Jennifer Lawrence gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı X-Men: Dark Phoenix'ten özel bir video!

2.836 Gösterim
6 Mayıs 2019 10:33
Michael Fassbender, James McAvoy ve Jennifer Lawrence gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı X-Men: Dark Phoenix'ten özel bir video!

İzleyici karşısına X-Men Evreni'ndeki filmlerin senaristi ve yapımcısı olarak çıkan Simon Kinberg'in bu kez yönetmen koltuğunda oturduğu X-Men: Dark Phoenix'ten özel bir video yayınlandı.


Charles Xavier'in genç mutantlar için kurduğu okulun ilk öğrencilerini konu edinen X-Men: The New Mutants öncesinde vizyonla buluşacak olan X-Men: Dark Phoenix'in başrolünde Sophie Turner yer alırken filmin kadrosunda X-Men evreninin veteran isimlerinden James McAvoy, Michael Fassbender ve Jennifer Lawrence gibi isimler yer alıyor.

 

Henüz onlu yaşlarındayken bir telepat olarak güçlerini keşfetmeye başlayan, başkalarının zihnini kontrol edebilen ve büyük boyutlardaki cisimleri hakimiyeti altına alarak psişik saldırılar gerçekleştirebilen Jean Grey'in sahip olduğu bu olağanüstü güçlerin onu nasıl mahvederek Dark Phoenix'e dönüştürdüğünü hikâye edinen film, 07 Haziran 2019 tarihinde ülkemizde seyirciyle buluşacak. Filmden yayınlanan özel videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.