Merakla beklenen Jurassic World Dominion'dan fragman yayınlandı

2.646 Gösterim
10 Şubat 2022 18:15
Merakla beklenen Jurassic World Dominion'dan fragman yayınlandı

Jurassic World serisinin üçüncü filmi Jurassic World Hâkimiyet (Jurassic World Dominion)'ten fragman yayınlandı. Jurassic Park'ın kült karakterlerine hayat veren Laura Dern ve Sam Neill'ın seriye Jurassic Park evrenine dönüş yaptığı film, 10 Haziran'da gösterime girecek.


Serinin 2015 yapımı ilk filmi Jurassic World'ün yönetmeni Colin Trevorrow yeniden yönetmen koltuğuna oturduğu üçüncü film Jurassic World Hâkimiyet (Jurassic World Dominion), ikinci film sonunda tutuldukları yerden dünyaya yayılarak hayatta kalmayı başaran dinozorlarla insanların tarihte ilk defa bir arada yaşadığı bir dönemi anlatacak. Filmde geri dönen tek isim Trevorrow değil. Jurassic Park serisinin yıldızlarından Laura Dern, Sam Neill ve önceki filmde bir cameosu olan Jeff Goldblum, Jurassic Park evrenindeki rollerine geri dönerken, serinin başrolleri Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard ile güçlerini birleştiriyorlar.

 

Üçlemenin finalini yapacak olan Jurassic World Dominion, 10 Haziran 2022'de gösterime girecek. Filmin fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.