Mark Wahlberg ve Peter Berg'in ilk kez bir kurgu için bir araya geldikleri Mile 22'dan fragman yayınlandı

3.533 Gösterim
16 Mayıs 2018 10:55
Mark Wahlberg ve Peter Berg'in ilk kez bir kurgu için bir araya geldikleri Mile 22'dan fragman yayınlandı

İki kez Oscar adaylığına layık görülmüş Mark Wahlberg'in başrolünde yer aldığı Mile 22, bir Amerikan istihbarat ajanının hikâyesine odaklanıyor.


Lone Survivor, Deepwater Horizon ve Patriot's Day gibi gerçek olaylara dayalı projeler sonrasında ilk kez bir kurgu için yeniden bir araya gelen Peter Berg ve Mark Wahlberg, bir üçlemenin ilk aşaması olarak planladıkları Mile 22'da; çok gizli bir taktik komuta birimi tarafından desteklenen seçkin bir CIA ajanının, hassas bilgilere sahip gizemli bir polis memurunu yasadışı yollarla yurtdışına kaçırmaya çalışmasının hikâyesini anlatıyor. Lea Carpenter ve Graham Roland'ın senaristliğini üstlendiği filmin başrolünde Mark Wahlberg yer alırken, kadrosunda Lauren Cohan, Ronda Rousey, John Malkovich ve Iko Uwais gibi isimler yer alıyor.

 

Mark Wahlberg geçtiğimiz dönemlerde, birbirinden farklı birçok filmde, birçok karaktere hayat vermiş olmasına rağmen, kendi sözleriyle, o filmlerin kendisini tam anlamıyla tanımlayamadığını ve Mile 22'nun bunu başaracağına inandığını belirtmişti. Peter Berg'in yönetmen koltuğuna oturduğu Mile 22, 03 Ağustos 2018 tarihinde ülkemizde seyirciyle buluşacak. Filmden yayınlanan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.