Louis C.K.'in yeni filmi I Love You, Daddy'den fragman yayınlandı

2.576 Gösterim
19 Ekim 2017 11:45
Louis C.K.'in yeni filmi I Love You, Daddy'den fragman yayınlandı

Louis C.K.'in Toronto Uluslararası Film Festivali'nde prömiyerini gerçekleştiren tartışmalı filmi I Love You, Daddy'den fragman yayınlandı.


Stand up gösterilerinin yanı sıra Louie, Horace and Pete, Baskets ve Better Things gibi başarılı dizilerde de imzası bulunan komedyen Louis C.K., 2001 yılında yönettiği Pootie Tang filminden beri yönettiği ilk uzun metraj olan I Love You, Daddy ile seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Komedyenin kendisiyle ilgili bir süredir ortalarda dolaşan görevi kötüye kullanma ve istismar iddialarının gölgesinde TIFF'te prömiyerini yapan film, 17 yaşındaki kızı China'nın ünlü veteran yönetmen Leslie Goodwin ile birlikte olmasına içerleyen ve bu durumu bir türlü idare edemeyen bir TV yazarının hikâyesini anlatıyor.

 

Louis C.K., filmin prömiyerini yaptığı festivalde Woody Allen'ın Manhattan filminin I Love You, Daddy üzerindeki etkisinden bahsetmişti. Filmin hikâyesi ve yayınlanan fragmanı, tek Allen göndermesinin bu olmadığının sinyallerini veriyor.

 

C.K.'in başrolünde de yer aldığı yapımın oyuncu kadrosunda ayrıca Chloë Grace MoretzRose Byrne, Charlie Day, Edie Falco, Helen Hunt, John Malkovich ve Pamela Adlon gibi isimler yer alıyor. Film, ABD'de 17 Kasım'da sınırlı gösterime girecek.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.