Kristen Stewart'ın Prenses Diana'ya hayat verdiği Spencer'dan ilk görsel!

2.674 Gösterim
27 Ocak 2021 17:50
Kristen Stewart'ın Prenses Diana'ya hayat verdiği Spencer'dan ilk görsel!

Şilili usta sinemacı Pablo Larraín'in yönettiği, Peaky Blinders'a imza atan Steven Knight'ın senaryosunu kaleme aldığı ve Kristen Stewart'ın Prenses Diana'ya hayat verdiği Spencer'dan ilk görsel yayınlandı.


Kristen Stewart'ın Prenses Diana'ya hayat verdiği Spencer'ın çekimleri başladı ve filmden ilk görüntü yayınlandı.

 

Jackie ve Neruda gibi iki başarılı biyografik filme imza atan Şilili sinemacı Pablo Larraín'in yönetmenliğini üstlendiği, Peaky Blinders dizisine imza atan Steven Knight'ın ise senaryosunu kaleme aldığı film, kraliyet ailesinin Noel tatilinde olan Prenses Diana'nın, Prens Charles ile olan evliliğini bitirme kararını aldığı hafta sonuna odaklanacak. Filmin oyuncu kadrosunda Stewart'ın yanı sıra Timothy Spall, Sally Hawkins, Sean Harris gibi isimler yer alıyor. Spencer'ın 2021'in son çeyreğinde seyirciyle buluşması planlanıyor.

 

1981 yılında evlenen Prens Charles ve Prenses Diana Spencer, şiddetli geçimsizlik, evlilik dışı ilişkiler gibi sebeplerle gelgitli bir evlilik hayatı sürmüş ve 1992 yılında ayrılmışlardı. 1996 yılında Prens Charles'tan boşanan Diana, 1997 yılında trafik kazasında hayatını kaybetmişti. Prenses Diana'nın ölümüne sebep olan kazanın bir suikast süsü olduğuna dair teoriler hâlâ popüler kültürde yer ediniyor.

Kaynak: Variety

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.