John Turturro'nun The Big Lebowski spin-off'u The Jesus Rolls'un vizyon tarihi 2020 olarak planlanıyor

1.814 Gösterim
9 Temmuz 2019 10:15
John Turturro'nun The Big Lebowski spin-off'u The Jesus Rolls'un vizyon tarihi 2020 olarak planlanıyor

John Turturro'nun The Big Lebowski'deki Jesus Quintana karakterine yeniden hayat vermekle beraber yönetmen koltuğuna da oturacağı The Jesus Rolls'un 2020 yılında seyirciyle buluşması planlanıyor.


Geçtiğimiz yıl Coen Kardeşler'in klasiklerinden biri sayılan The Big Lebowski üzerinden 20 yıl geçmiş ve bu süre zarfında bir devam filminin olup olmayacağı her daim merak konusu olmaya devam etmişti. Her ne kadar ana karakter Dude'un çevresinde gelişmeye devam eden bir hikâye olmasa da The Big Lebowski'de, John Turturro'nun hayat verdiği bir başka sevilen karakter olan Jesus Quintana'nın hikâyesiyle bir spin-off filmiyle devam ediyor.

 

Aralarındaki cinsel dinamiğin süpriz bir aşka dönüşmüş uyumsuz bir üçlünün hikâyesini anlatacak olan The Jesus Rolls, odağına aldığı karakterlerin geçmişlerinin bugünlerini nasıl etkilediğine ön plana çıkarırken işlerin her zaman nasıl geri teptiğini gözler önüne serecek. Turturro sevilen karakterine yeniden hayat vereceği filmin yönetmen ve senaristliğini de üstlenecek. Turturro'nun yanı sıra Susan Sarandon, Audrey Tautou, Bobby Cannavale, Jon Hamm ve Pete Davidson'ın kadrosunda yer alacağı The Jesus Rolls'un 2020 yılının ilk aylarında vizyona girmesi planlanıyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.