Haluk Bilginer'li Şahsiyet dizisinin 2. sezonundan teaser yayınlandı

2.923 Gösterim
1 Kasım 2023 15:17
Haluk Bilginer'li Şahsiyet dizisinin 2. sezonundan teaser yayınlandı

Haluk Bilginer'e En İyi Erkek Oyuncu dalında Uluslararası Emmy ödülü getiren Şahsiyet dizisi 5 yıl aradan sonra dönüyor. 13 Kasım'dan itibaren GAİN'de yayınlanacak olan Şahsiyet'in 2. sezonundan teaser yayınlandı.


Onur Saylak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu usta yazar Hakan Günday’ın kaleme aldığı Ay Yapım imzalı Şahsiyet, 47. Uluslararası Emmy Ödülleri’nde Haluk Bilginer’e En İyi Erkek Oyuncu Performansı ödülünü getirmiş, başarısıyla adını tüm dünyaya duyurmuştu.

 

Son yılların en başarılı yerli dizilerinden biri olarak gösterilen Şahsiyet'in 2. sezonu kısa süre içerisinde izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk sezonda oyuncu kadrosunda yer alan Haluk Bilginer, Şebnem Bozoklu, Recep Usta ve Necip Memili gibi oyunculara bu sezon sürpriz isimler katılıyor. Genişleyen oyuncu kadrosunda usta oyuncu Erdal Özyağcılar’ın yanı sıra İlker Aksum, Nergis Öztürk, Şehsuvar Aktaş, Nihal Koldaş, Eda Şölenci, Ayşen İnci, Burhan Öçal, Ömer Duran, Erkan Taşdöğen, Feridun Koç ve Salih Usta gibi başarılı isimler yer alıyor. Ayrıca Füsun Erbulak, Nurseli İdiz ve İzzet Günay gibi duayen isimler de uzun bir aranın ardından Şahsiyet’in yeni sezonunda izleyiciyle buluşuyor. Cansu Dere ise dizinin bu sezonuna konuk oyuncu olarak katılıyor.

 

İlk sezonda Alzheimer teşhisi alan ve “unutma”yı hesaplaşma için adeta bir fırsata çeviren emekli adliye kâtibi Agâh Beyoğlu, yeni sezonda kendisini bireysel bir hesaplaşmanın ortasında buluyor. İntikamın gölgesinde, insan doğasının karmaşıklığı ve hafıza üzerinden adalet arayışının masaya yatırıldığı Şahsiyet'in 2. sezonu ilk iki bölümüyle 13 Kasım’da GAİN’de başlıyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.