17 Mayıs'ta seyirciyle buluşacak olan John Wick 3: Parabellum'dan yeni fragman yayınlandı

4.129 Gösterim
21 Mart 2019 20:33
17 Mayıs'ta seyirciyle buluşacak olan John Wick 3: Parabellum'dan yeni fragman yayınlandı

Chad Stahelksi'nin yönetmen koltuğunda oturmaya devam ettiği ve Keanu Reeves'in sevilen karakterine geri döndüğü John Wick serisinin üçüncü filminden yeni fragman yayınlandı.


2014 yılında başlayan John Wick serisinin ikinci filminde John içinde bulunduğu tüm sınırları yok ederek başta Continental Hotel olmak üzere birçok kişiyi karşısına almıştı. Keanu Reeves'in başroldeki karaktere yeniden hayat verdiği John Wick 3: Parabellum'da bu kez John'un peşinde hiç olmadığı kadar insan olmakla beraber tüm suikastçiler peşindeyken New York'tan ayrılması gerekiyor. John Wick'in amansız mücadelesinin sürmeye devam ettiği filmin yönetmen koltuğunda bir önceki filmde olduğu gibi Chad Stahelski otururken senaryosundaki Derek Kolstad imzası sürüyor.

Ian McShane, Halle Berry, Laurence Fishburne, Asia Kate Dillon ve Anjelica Huston gibi isimlerin Keanu Reeves'e eşlik ettiği John Wick 3, 17 Mayıs 2019 tarihinde ülkemizde vizyonla buluşacak. Merakla beklenen filmden yayınlanan yeni fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.