Wonder Woman 3'nin hazırlıklarına başlandı

10.767 Gösterim
28 Aralık 2020 12:30
Wonder Woman 3'nin hazırlıklarına başlandı

Warner Bros., Wonder Woman 1984'un vizyona girmesinin akabinde üçüncü filmin hazırlıklarının başladığını duyurdu. İlk iki filme imza atan Patty Jenkins, üçüncü filmde de yönetmen koltuğunda oturacak.


Diana Prince, nam-ı diğer Wonder Woman'ın hikâyesi tasarlandığı gibi bir üçlemeyle son bulacak. 2017'de gösterime giren ve hem ticari hem eleştirel anlamda başarıyı yakalayan Wonder Woman'ın devam filmi Wonder Woman 1984, geçen hafta sonu itibarıyla birçok ülkede gösterime girdi. ABD'de, sinemalarla aynı anda HBO Max'te yayınlanmasına rağmen vizyonda $16,7 milyonluk bir açılış performansı sergileyen filmin devamı hakkında Warner Bros.'tan hızlı bir duyuru geldi. WW84'a olan ilgi konusunda çok memnun olduklarını ve gişedeki performansının yanı sıra filmin HBO Max'te abonelerin yarısı (HBO Max'in 12,6 milyon aktif kullanıcısı bulunuyor) tarafından gösterildiği ilk gün izlendiği belirten stüdyo, Patty Jenkins'in üçlemeyi sonlandıracak devam filminin hazırlıklarına başladığı duyuruldu. Gal Gadot da bir kez daha Wonder Woman kostümünü giyecek.

Patty Jenkins'in senaryosunu kaleme alıp yönetmenliğini üstleneceği filmin konusuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Fakat Warner Bros.'un yönetim kurulu başkanı Toby Emmerich, yaptığı duyuruda Wonder Woman 3 için 2021'de Warner Bros. filmleri için uygulanan hibrit gösterim (filmleri sinemalarla aynı anda HBO Max'te yayınlama) stratejisinin uygulanmayacağını, filmin alışılageldik vizyon penceresiyle önce sinemalarda gösterime gireceği streaminge daha sonradan geleceğini belirtti.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.