Steve Carell'ın başrolünde yer aldığı Welcome to Marwen'den ilk fragman yayınlandı

2.411 Gösterim
21 Haziran 2018 13:45
Steve Carell'ın başrolünde yer aldığı Welcome to Marwen'den ilk fragman yayınlandı

Steve Carell'ın başrolünde yer aldığı, Robert Zemeckis'in yönetmen koltuğunda oturduğu Welcome to Marwen'den ilk fragman yayınlandı.


Bir grup Nazi tarafından acımasız bir saldırıya uğrayan sanatçı Mark Hogancamp, dokuz günlük komadan uyandığında geçmişine dair tüm anıları silinmiştir. Eski eşi, ailesi ve sanatsal yetenekleri tamamen yok olmuştur. Hogancamp, iyileşme sürecinde hayal gücünü kullanarak kendisine eşsiz bir çıkış yolu bulur ve oyuncak figürleri kullanarak oluşturduğu kasabayla bir örgü yaratmaya çalışır.

Steve Carell'ın hayat verdiği Mark Hogancamp'in bir şiddetten sağ kalma ve iyileşme süreci etrafında gelişen Welcome to Marwen'in yönetmenliğini usta isim Robert Zemeckis üstlenirken filmin senaryosu Zemeckis ve Edward ScissorhandsThe Nightmare Before Christmas gibi yapımlarla yakından tanıdığımız Caroline Thompson'ın kaleminden çıkıyor.

 

Janelle Monáe, Diane Kruger, Eiza Gonzalez ve Leslie Mann gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Welcome to Marwen, 08 Şubat 2019 tarihinde ülkemizde vizyona girecek. Filmden yayınlanan ilk fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.