Reha Erdem'in MUBI'de izleyiciyle buluşacak yeni filmi Seni Buldum Ya!'dan fragman yayınlandı

4.292 Gösterim
3 Mart 2021 11:40
Reha Erdem'in MUBI'de izleyiciyle buluşacak yeni filmi Seni Buldum Ya!'dan fragman yayınlandı

Reha Erdem'in karantina döneminde Zoom üzerinden çektiği kara komedi Seni Buldum Ya!'dan fragman yayınlandı. Serkan Keskin, Nihal Yalçın, Bülent Emin Yarar, Ezgi Mola, Taner Birsel gibi isimlerin yer aldığı film, 13 Mart'tan itibaren MUBI'de izleyiciyle buluşacak.


Sinemamızın auteur yönetmenlerinden Reha Erdem’in seyirciyle ilk kez MUBI’de buluşacak son filmi Seni Buldum Ya!’dan ilk fragman yayınlandı . Reha Erdem’in yazdığı ve 2020 Nisan’ında karantinaya kapanan İstanbul’da Zoom üzerinden çektiği kara komedi türündeki film, 13 Mart Cumartesi gününden itibaren sadece MUBI’de gösterimde olacak.

 

Karantinayı fırsat bilip çevrimiçi bir suç ağı kurmuş iki dolandırıcının ve bu ağa yakalanan insanların yaşadığı trajikomik olayları konu alan film, Serkan Keskin, Nihal Yalçın, Bülent Emin Yarar, Ezgi Mola, Taner Birsel, Tilbe Saran, Esra Bezen Bilgin, Tansu Biçer ve Ecem Uzun'u bir araya getiriyor. Oyuncuları özel olarak kendileri için yazılmış rollerde ve kendi evlerinde izleyeceğimiz Seni Buldum Ya!, tüm Reha Erdem filmleri gibi insanlık hâlimize ayna tutuyor.

 

Yapımcılığını Ömer Atay ve Serra Ciliv’in üstlendiği Seni Buldum Ya!, pandemi dönemini fırsat bilerek çevrimiçi bir suç ağı kuran iki dolandırıcının ve bu ağa yakalanan insanların korku, endişe ve bir o kadar da başkaldırı, heves, empati, aşk ve dans dolu hâllerini anlatıyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.