Quentin Tarantino yeni bir Star Trek filmi için J.J. Abrams'la çalışmalara başladı

2.899 Gösterim
5 Aralık 2017 12:40
Quentin Tarantino yeni bir Star Trek filmi için J.J. Abrams'la çalışmalara başladı

Şu sıralar dokuzuncu filmi için çalışmalara devam usta yönetmen Quentin Tarantino yeni bir Star Trek filmi için harekete geçti.


Geçtiğimiz günlerde Sharon Tate ve dört arkadaşının korkunç şekilde öldürüldüğü 1969 yılını anlatacak olan yeni filminin vizyon tarihi belli olan Quentin Tarantino uzun süredir aklında yatan bir fikri hayata geçirmeye hazırlanarak, bir Star Trek filmi için kolları sıvadı.

 

Önceki yıllarda verdiği röportajlarda Star Trek hayranı olduğunun sıkça altını çizen Tarantino, söylenenlere göre, Star Trek filmlerinin haklarına sahip olan Paramount'a sıradışı bir fikir sundu. Ve Paramount'tan gelen onayın ardından usta yönetmen, 2009 bu yana Star Trek modern serisinin yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlenen J.J. Abrams'la beraber yeni bir Star Trek filmi için çalışmalara başladı. Abrams ve Tarantino liderliğinde yazarlar tutularak senaryolaştırılacak bu film için ilk aşamada her şey istenildiği gibi ilerlediği takdirde Tarantino bir sonraki Star Trek filminin yönetmen koltuğunda otururken Abrams ise yapımcılığını üstlenecek.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.