Olivia Wilde'ın ilk yönetmenlik deneyimi olan Booksmart'tan fragman yayınlandı

2.403 Gösterim
12 Mart 2019 10:53
Olivia Wilde'ın ilk yönetmenlik deneyimi olan Booksmart'tan fragman yayınlandı

Aktris Olivia Wilde'ın iki genç kızın büyüme hikâyesi çevresinde şekillenen ilk yönetmenlik deneyimi Booksmart'tan ilk fragman yayınlandı.


Lise hayatlarının son yılındaki akademik olarak oldukça başarılı olan iki yakın arkadaş Amy ve Molly'nin lise boyunca hiç eğlenmediklerini ve lisede yapılması gereken birtakım şeylerden geri kalmalarını fark etmeleriyle bu son yılı dolu dolu yaşama kararları çevresinde gelişen Booksmart'ın başrollerini Lady Bird filmiyle yakından tanıdığımız Beanie Feldstein ve Justified dizisiyle kariyerinde tanınırlık kazanan Kaitlyn Dever paylaşıyor. Olivia Wilde'ın ilk yönetmenlik deneyimi olan filmin senaryosu Katie Silberman'ın kaleminden çıkıyor.

Modern zamanların Clueless ve Dazed and Confused'una benzer bir ton yakaladığı söylenen Booksmart'ın kadrosunda Lisa Kudrow, Will Forte, Billie Lourd ve Jason Sudeikis gibi isimler yer alıyor. Prömiyeri SWSX Festivali'nde gerçekleşen film, 24 Mayıs 2019 tarihinde ABD'de vizyona girecek. Filmden yayınlanan ilk fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.