Mart ayında Netflix Türkiye'de hangi filmler var?

5.267 Gösterim
28 Şubat 2018 15:28
Mart ayında Netflix Türkiye'de hangi filmler var?

Netflix Türkiye, Mart ayında da birbirinden yeni filmlerle yoğun programına devam ediyor.


02 Mart 2018

Les Affamés

Bu gerilim filmi, yaşadıkları Quebec kasabasını harap eden zombi salgınında hayatta kalan bölük pörçük bir grubun, enfekte kalabalıktan kaçmak için güç birliğini yapışını konu ediniyor.

09 Mart

The Outsider

Savaş sonrası Japonya'da tutsak olan bir Amerikalı askerin, yakuzanın karanlık dünyasına girerek, özgürlükleri için ödedikleri yaşam biçimini benimseyişini anlatan The Outsider'ın başrolünde Jared Leto yer alıyor.

12 Mart

Annihilation

Jeff VanderMeer'in aynı isimli eserinden, Alex Garland'ın uyarladığı Annihilation (Yok Oluş), doğa kanunlarının işlemediği bir ortamda gizli, tehlikeli ve bir o kadar sıradışı bir keşif gezisine katılan bir biyologun hikâyesini konu ediniyor. Filmin başrolü olan biyologa Natalie Portman hayat verirken biyologun kocası rolünde karşımıza Oscar Isaac çıkıyor.

16 Mart

Benji

Benji, iki kardeşin ciddi bir tehlikeye karşılaşını ve sadık bir köpeğin onları kurtararak parçalnmış ailelerini bir araya getirişini konu ediniyor.

The Legacy of a Whitetail Deer Hunter

Altıncı sınıf öğrencisi Jaden'ın babasıyla çıktığı av gezisine odaklanan The Legacy of a Whitetail Deer Hunter, bu baba oğul arasındaki ilişkinin çetrefilli hikâyesini gözler önüne seriyor.

23 Mart

Game Over, Man!

Bu aksiyon komedisi, hayırsever teröristler tarafından rehin alınan üç arkadaşın zamanla teröristlerin onların video oyunlarını finanse etmelerini konu ediniyor.

 

Roxanne Roxanne

1984'te New Yorklu genç Lolita Shanté Gooden hip-hop sahnesinde "The Real Roxanne" şarkısıyla başlayan hikâyesini anlatan filmin kadrosunda Mahershala Ali, Nia Long ve Adam Horovitz yer alıyor.

Layla M.

Mijke de Jong'un yönetmen koltuğuna oturduğu Layla M., Amsterdam'da yaşayan Faslı bir gencin dini aidiyet duygusunu bulmaya çalışmasını anlatıyor.

30 Mart

First Match

First Match, koruyucu aile yanında büyüyen bir genç kızın, uzun yıllardır görüşemediği babasına ulaşmak verdiği mücadeleyi ele alıyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.