Jim Carrey'nin başrolünde yer aldığı Kidding dizisi, ilk sezonuyla Gain'de!

4.913 Gösterim
4 Ağustos 2021 14:00
Jim Carrey'nin başrolünde yer aldığı Kidding dizisi, ilk sezonuyla Gain'de!

Ünlü oyuncu Jim Carrey'nin, oldukça popüler bir çocuk programının yüzü olan Jeff'e hayat verdiği Kidding, ilk sezonuyla Gain'de yayında! Dizinin yönetmen koltuğunda oturan isimlerden biri ise, Carrey ile Sil Baştan (Eternal Sunshine of the Spotless Mind) filminde çalışmış olan Michel Gondry!


Amerika’da bir neslin birlikte büyüdüğü, çocukların en sevdiği televizyon karakteri Mr. Jeff Pickles, aynı zamanda milyarlarca dolar eden bir marka imparatorluğunun da başındadır. Jeff eşi, iki oğlu, kız kardeşi ve babasından oluşan ailesiyle mutlu bir yaşantı sürmektedir. Ancak ailesinde yaşadığı ciddi sorunlarla baş etmesi gerektiğinde, sahip olduklarının ona hiç de yardımcı olmadığını görür.

 

Kara komedi tarzındaki dizide Jim Carrey, acımasız bir dünyada var olmaya çalışan ve yavaş yavaş aklını kaybetmeye başlayan nazik bir adamı canlandırıyor. Hem komik hem de hüzünlü bir hikayeye sahip olan Kidding; aktörü, efsaneleşmiş filmi Sil Baştan (Eternal Sunshine of the Spotless Mind)’ın yönetmeni Michel Gondry ile de yeniden bir araya geliyor. Gondry dizinin yönetici yapımcısı olarak görev alırken, bazı bölümlerin yönetmenliğini de üstleniyor.

 

Ünlü oyuncu Jim Carrey'ye Frank Langella, Judy Greer, Cole Allen, Juliet Morris ve Catherine Keener'ın eşlik ettiği Kidding, ilk sezonuyla Gain üzerinden izleyiciyle buluşuyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.