Jessica Chastain'in başrolünde yer aldığı Woman Walks Ahead'in fragman yayınlandı

3.222 Gösterim
25 Nisan 2018 14:18
Jessica Chastain'in başrolünde yer aldığı Woman Walks Ahead'in fragman yayınlandı

Gerçek bir hayat hikâyesine dayanan Woman Walks Ahead'in başrollerini iki kez Oscar adaylığına layık görülmüş Jessica Chastain ve Three Billboards Outside Ebbing, Missouri ile bu yılın Oscar sahiplerinden biri olan Sam Rockwell paylaşıyor.


1880'li yıllarda yaşamış, Caroline Weldon adlı bir ressamın yaşamın öyküsüne dayanan Woman Walks Ahead, sanatçı olmak isteyen bir kadının, bu arzunun peşinden Lakota kabilesinin ünlü şefi Oturan Boğa'nın portresini çizmek için Dakota'ya doğru yola çıkışını; orada kolluk kuvvetlerinin düşmanca tavrına maruz kalışını ve bu tavrın kabileyle olan yakınlığına karşı oluşturduğu tehdidin yarattığı şiddetli sonuçları ele alıyor. 2002 yapımlı Dirty Pretty Things ile Oscar adaylığına layık görülen usta yazar Steven Knight'ın kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda Jane Eyre ve Parade's End gibi televizyon yapımlarıyla tanıdığımız Sussanna White oturuyor.

Jessica Chastain ve Sam Rockwell'in başrolleri paylaştığı filmin kadrosunda Michael Greyeyes, Ciaran Hinds, Bill Camp ve Rachel Singer gibi isimler yer alıyor. 

 

A24 hak sahipliğindeki Woman Walks Ahead, 31 Mayıs itibarıyla DirecTV adlı dijital platformda yer alırken; 29 Haziran 2018 tarihinde ABD'de vizyona girecek. Filmden yayınlanan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.