Hugh Jackman ve Rebecca Ferguson'lı bilim kurgu Reminiscence'ten fragman yayınlandı

3.759 Gösterim
3 Haziran 2021 16:55
Hugh Jackman ve Rebecca Ferguson'lı bilim kurgu Reminiscence'ten fragman yayınlandı

Westworld'e imza atan Lisa Joy'un yönetmen, Jonathan Nolan'ın ise yapımcı koltuğunda oturduğu, oyuncu kadrosunda Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Thandiwe Newton gibi isimlerin yer aldığı bilim kurgu filmi Zihin Gezgini (Reminiscence)'nden fragman yayınlandı.


Westworld'e imza atan ikili Lisa Joy ve Jonathan Nolan, bu kez bir filmle bilim kurgu türü sevenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Joy'un yönetmen koltuğunda oturduğu, Nolan'ın ise yapımcı olarak yer aldığı Reminiscence'in oyuncu kadrosunda Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Thandiwe Newton, Natalie Martinez, Angela Sarafyan, Daniel Wu gibi isimler bulunuyor.

 

Türkiye'de yaz aylarında gösterimi planlanan filmin konusu ise şöyle:

 

Özel bir zihin dedektifi olan Nick Bannister, müşterilerinin karanlık ve çekici kayıp hatırlarında gezinir. Miami’nin batık kıyılarında yaşarken yeni müşterisi Mae ile hayatı sonsuza kadar değişir. Basit bir kayıp ve bulma meselesi tehlikeli bir saplantıya dönüşür. Banister, Mae’nin ortadan kaybolmasının ardındaki gerçeği bulmaya çalışırken vahşi bir komployu açığa çıkarır. Artık şu sorunun yanıtını bulmak zorundadır: Sevdiklerinize ulaşmak için ne kadar ileri gidersiniz?

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.