Florence Pugh, Marvel'ın Black Widow filminin kadrosuna katıldı

3.927 Gösterim
19 Mart 2019 10:25
Florence Pugh, Marvel'ın Black Widow filminin kadrosuna katıldı

Scarlett Johansson'un başrolünde yer alacağı, gelecek Marvel Sinematik Evreni filmi Black Widow'ın kadrosuna Florence Pugh katıldı.


Bir süredir gelişme aşamasında olan ve ilerleme kaydetmek konusunda zor dönemler geçiren yeni Marvel Sinematik Evreni filmi Black Widow, bu kez daha net adımlarla kadrosunu genişletmeye başladı. Scarlett Johansson'un hayat verdiği Natasha Romanoff nam-ı diğer Black Widow karakterinin solo projesi olacak olan bu film, aralarında Lucrecia Martel gibi usta sinemacıların da olduğu uzun bir yönetmen arama döneminin sonrasında süreci nihayete erdirmiş ve filmin yönetmenliğini Cate Shortland'ın üstleneceği açıklanmıştı. Jac Shaeffer'ın senaryosunu kaleme aldığı Black Widow filmine katılan ilk isim 2016 yapımlı Lady Macbeth filmiyle kariyerinde büyük çıkışını yakalamış; The Little Drummer Girl dizisi ve Fighting with My Family filmiyle sağlam adımlarla devam ederken önümüzdeki dönemin en merakla beklenen filmlerinden Ari Aster'in Midsommar'ı ve Greta Gerwig'nin Little Women filminin de kadrosunda yer alan İngiliz aktris Florence Pugh oldu.

Florence Pugh'nun nasıl bir karaktere hayat vereceği merak konusuyken Scarlett Johansson'un Black Widow'una karşı gelişecek bir anti karakter olması bekleniyor. Fakat filmin Natasha Romanoff'un gençlik yıllarına, KGB dönemlerine, bir ajan ve suikastçi olarak nasıl yetiştirildiğine sonrasında ne şekilde Nick Fury'nin SHIELD ekibine dahil olduğunu hikâye edineceği gerçeği göz önünde bulundurulduğunda ana karakterin filmdeki misyon ve motivasyonları ise bir başka merak konusu. Bu Haziran aylarında çekimlerine başlanması beklenen Black Widow için planlanan vizyon yılı 2020 olurken; öncesinde Scarlett Johansson'un sevilen karakteri 26 Nisan 2019 tarihinde ülkemizde vizyona girecek olan Avengers: Endgame'de seyirci karşısına çıkacak.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.