Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez'li Yaratılan dizisinden fragman yayınlandı

12.379 Gösterim
13 Ekim 2023 17:42
Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez'li Yaratılan dizisinden fragman yayınlandı

Çağan Irmak'ın uzun süredir gerçekleştirmek istediği rüya projesi Yaratılan dizisinden fragman yayınlandı. Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez'in başrollerini paylaştığı dizi, 20 Ekim'den itibaren Netflix'te yayınlanacak.


Çağan Irmak'ın Mary Shelley imzalı dünya klasiği Frankenstein'dan esinlenerek kaleme aldığı Yaratılan dizisi izleyiciyle buluşuyor. Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez'in başrollerini paylaştığı diziden fragman yayınlandı.

 

Osmanlı İmparatorluğu’nun son dönemlerinde Bursa’dan İstanbul’a uzanan bu epik öyküde Yaratılan, insanlığın en temel sorularından biri olan “ölüm ve sonrasına” odaklanıyor. Maceraperest, asi, heyecanlı ve zekası bedenine sığmayan genç tıp talebesi Ziya’nın en büyük dileği, çok iyi bir hekim olup tıbbın çare bulamadığı birçok salgın hastalığa derman olabilmektir. İstanbul’da tanıştığı delilik ve dahilik arasında duran hekim İhsan, onu bu dünyada anlayabilen tek kişi olmuştur. Birbirini bulan bu iki eksantrik ve yaralı ruh, beraber giriştikleri gizli ve yasaklı deneyin bedellerini ağır bir şekilde ödeyeceklerdir. Zira kodlarını çözmeye çalıştıkları kadim bir yazı onları adeta felaketin kapısına getirip bırakır.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.