Erkan Kolçak Köstendil ve Hazar Ergüçlü'nün yer aldığı Netflix filmi Gönül'den fragman!

25.675 Gösterim
27 Temmuz 2022 14:51
Erkan Kolçak Köstendil ve Hazar Ergüçlü'nün yer aldığı Netflix filmi Gönül'den fragman!

Soner Caner'in yazıp yönettiği, başrollerini Erkan Kolçak Köstendil ve Hazar Ergüçlü'nün paylaştığı Netflix filmi Gönül'den fragman yayınlandı. Film, 10 Ağustos'tan itibaren Netflix'te izleyiciyle buluşacak.


Rauf ve Mukavemet gibi yapımlara imza atan Soner Caner'in senaryosunu kaleme alıp yönetmenliğini üstlendiği, başrollerinde Erkan Kolçak Köstendil ve Hazar Ergüçlü'nün yer aldığı BKM yapımı Gönül'den fragman yayınlandı.

 

Köstendil ve Ergüçlü'ye Bülent Emin Yarar, Ali Seçkiner Alici, Selim Bayraktar, Şevval Sam, Asiye Dinçsoy, Nazmi Kırık, Ferit Kaya gibi isimlerin eşlik ettiği film, 10 Ağustos'tan itibaren Netflix'te yayında olacak. Filmin konusu ise şöyle:

 

Kemane çalan Piroz, erkek kardeşleriyle beraber köy köy gezerek düğünlerde ve cenazelerde çalıp söylemektedir. Piroz, bir düğünden önce Sümbül adındaki geline sevdalanır. Sümbül de Piroz'a ilk görüşte âşık olur. Sadece kendilerinin bildiğini sandıkları aynı şarkıyı birlikte söylemeye başlarlar. Düğün ise iki aile arasında çıkan trajik bir kavgayla sona erer. 

 

Sümbül artık istenmeyen bir gelindir ve öldürülmesi gerekmektedir. Piroz, sevdiğini korumak için mücadeleye girişince köylüleri onun en büyük destekçisi olur. Sümbül'ü kaçıran Piroz, onu kendi göçebe köyüne götürür. Sümbül'ün ailesi bu duruma kabullenmez ve silahlanıp onun peşine düşer. Piroz ise vazgeçmemeye kararlıdır. Zamanında benzer sorunlar yaşamış olan babası Mirze, Piroz'u destekler. Seymen Ağa, Piroz ve Sümbül'ü yakalamak üzereyken köylüler tüm eşyalarını da yanlarına alıp büyük bir nehri aşarak koca köyü uzakta bir yere taşırlar. Oğlunun, sevdiği kadınla mutlu bir şekilde yaşayacağından emin olan Mirze ise arkada kalarak kötü adamlara karşı koyar.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.