Elisabeth Moss ve Benedict Cumberbatch, usta sinemacı Jane Campion'ın yeni filminde başrolleri paylaşacak

2.410 Gösterim
7 Mayıs 2019 09:17
Elisabeth Moss ve Benedict Cumberbatch, usta sinemacı Jane Campion'ın yeni filminde başrolleri paylaşacak

Uzun yıllar sonra bir uzun metraj yapımın hazırlıklarına başlayan Jane Campion'ın yeni filminin başrollerini Elisabeth Moss ve Benedict Cumberbatch paylaşacak.


2009 yılında şair John Keats'in hayatından bir dönemi anlatan Bright Star'ı çeken, bu filmden sonraki on yıl içerisinde ise sadece Top of the Lake dizisine imza atan Oscar ödüllü sinemacı Jane Campion, sinemaya dönüşü için doğru hikâyeyi nihayet bulmuşa benziyor. Campion tarafından Thomas Savage'ın 1967 yılında yayımlanan The Power of the Dog romanından uyarlanacak olan filmin başrollerinde ise iki önemli oyuncu yer alacak.

 

Top of the Lake dizisinde Campion ile birlikte çalışma fırsatı yakalayan, yakın dönemin en yetenekli oyuncuları arasında gösterilen Elisabeth Moss ve yıldız isim Benedict Cumberbatch'in başrollerinde yer alacağı filmde, üçüncü başrolü canlandıracak oyuncu ise henüz netleşmiş değil. Montana'da iş ortağı olan iki kardeş Phil ve George'un hayatlarını odağına alan roman, George'un genç bir çocuğu olan dul Rose ile evlenmesinin ardından Phil'in kardeşinin yeni eşi ve çocuğuna açtığı savaşı gözler önüne seriyordu. Campion yönetmenliğindeki filmin 2020 yılı içersinde seyirciyle buluşması bekleniyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.