Cehennem Melekleri 4 filminden yeni fragman yayınlandı

6.724 Gösterim
29 Ağustos 2023 20:15
Cehennem Melekleri 4 filminden yeni fragman yayınlandı

Yıldız oyuncu kadrosuyla dikkat çeken, ülkemizde 1,5 milyonu aşkın seyirci tarafından izlenen serinin 9 yıl aradan sonra gelen yeni filmi Cehennem Melekleri 4'ten yeni bir fragman yayınlandı.


Yıldız oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Cehennem Melekleri serisinin 9 yıl aradan sonra gelen yeni filmi Cehennem Melekleri 4 (Expend4bles)'tan fragman yayınlandı. Ülkemizde toplamda 1.5 milyonu aşkın seyirci tarafından izlenen serinin dördüncü filmi, Türkiye’de 22 Eylül 2023 tarihinde vizyona girecek.


Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren ve Randy Couture'in rollerine geri döndüğü dördüncü filmde 50 Cent, Megan Fox, Andy Garcia, Tony Jaa, Eddie Hall, Sheila Shah, Jacob Scipio ve Levy Tran da ekibe dahil oluyor. Çekimlerine 2021 yılında Yunanistan'da başlanılan filmin yönetmen koltuğunda Scott Waugh oturuyor


Spenser Cohen'in orijinal hikayesiyle destek verdiği, Max Adams ve John Joseph Connolly tarafından ortaklaşa yazılan film, deniz açıklarında bulunan bir nükleer füze gemisinin teröristlerce ele geçirilmesi sonucu başlatılan operasyonu konu ediniyor. 

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.