Burak Aksak ve Selçuk Aydemir'i bir araya getiren Netflix dizisi 50m2'den fragman yayınlandı

3.218 Gösterim
4 Ocak 2021 12:10
Burak Aksak ve Selçuk Aydemir'i bir araya getiren Netflix dizisi 50m2'den fragman yayınlandı

Burak Aksak ve Selçuk Aydemir'in imzasını taşıyan, başrollerini Engin Öztürk ve Aybüke Pusat'ın paylaştığı Netflix dizisi 50m2'den fragman yayınlandı.


Burak Aksak ve Selçuk Aydemir'in imzasını taşıyan Netflix'in yeni yerli dizisi 50m2, o güne kadar sürdürdüğü hayatıyla ilgili keşfettiği sırlardan sonra küçük bir terzi dükkanına sığınmasıyla yaşamının seyri değişen Gölge'nin hikâyesini anlatıyor.

 

Oyuncu kadrosunda Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt, Kürşat Alnıaçık, Tolga Tekin, Tuğçe Karabacak, Özgür Emre Yıldırım, Yiğit Kirazcı ve Tuncay Beyazıt gibi isimlerin yer aldığı dizi, 27 Ocak'tan itibaren Netflix'te yayında olacak. 50m2'nin detaylı konusu ise şöyle:

 

İkinci bir şansı elde etmek kolay ama onu değerlendirmek sandığımızdan daha zordur. Gölge, kendisini büyüten Servet Nadir'in kirli işlerini yapmaktadır. Çocukluğuna dair hiçbir şey hatırlamayan Gölge, kendisini geçmişe bağlayan fotoğrafın peşinde koşmaktadır. Fotoğraftakilerin kim olduğunu araştırdıkça aslında bir yalanın içinde yaşadığını anlar. Servet Nadir'in sırlarıyla beraber kaçan Gölge, Güzelce Mahallesi'ndeki 50 metrekarelik terzi dükkânına sığınır. Mahalleli onu ölen terzi Adil'in oğlu Adem zanneder. Karanlık geçmişinin köşeye sıkıştırdığı Gölge'nin gidecek başka bir yeri yoktur ve yeni kimliğiyle 50 metrekarelik terzi dükkânında yaşamaya başlar. Ne kadar zor olsa da mahalle Gölge'yi, Gölge de mahalleyi değiştirecektir.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.