Amy Adams ve Glenn Close'lu Hillbilly Elegy filminden fragman yayınlandı

2.286 Gösterim
15 Ekim 2020 12:50
Amy Adams ve Glenn Close'lu Hillbilly Elegy filminden fragman yayınlandı

Ron Howard'ın yönetmenliğini üstlendiği, Amy Adams ve Glenn Close'un başrollerini paylaştığı Hillbilly Elegy filminden fragman yayınlandı.


Oscarlı sinemacı Ron Howard'ın yönettiği, J.D. Vance'in New York Times En Çok Satan Kitaplar listesinde zirvede yer alan otobiyografik kitabından uyarlanan Hillbilly Elegy'den fragman yayınlandı.

 

Oyuncu kadrosunda Amy Adams, Glenn Close, Haley Bennett, Gabriel Basso, Dylan Gage gibi isimlerin yer aldığı filmin konusu ise şöyle:

 

Eski bir donanma piyadesi olan ve Yale'de hukuk bölümünde okuyan Güney Ohiolu J.D. Vance, hayallerindeki işe girmek üzeredir. Ancak ailevi bir kriz onu hafızasından silmeye çalıştığı memleketine geri dönmek zorunda bırakır. J.D. hem Appalachi yerlisi ailesinin karmaşık ve dinamik yapısında hem de madde bağımlılığıyla mücadele eden annesi Bev (Amy Adams) ile arasındaki istikrarsız ilişkide yolunu bulmak zorundadır. Onu yetiştiren güçlü ve zeki büyükannesi Mamaw'ın (Glenn Close) anılarından güç alan J.D. çıktığı bu kişisel yolculukta ailesinin onun üzerinde bıraktığı kalıcı izi kabullenmeyi öğrenir. 

 

The Shape of Water'ın senaristlerinden Vanessa Taylor'ın kaleme aldığı film, 24 Kasım 2020'den itibaren Netflix'te yayında olacak.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.