Adam Wingard, yeni Face/Off filminin yönetmen koltuğunda oturacak.

2.409 Gösterim
12 Şubat 2021 13:20
Adam Wingard, yeni Face/Off filminin yönetmen koltuğunda oturacak.

Önümüzdeki ay gösterimi planlanan Godzilla vs. Kong'un yönetmeni Adam Wingard, yeni Face/Off filminin yönetmen koltuğunda oturacak. Wingard, daha önce yeniden çevrim olacağı söylenen filmin 1997 yapımı Face/Off'un devamı niteliğinde olacağını açıkladı.


Eylül ayında, 1997 yapımı aksiyon klasiği Face/Off'un yeniden çevrimi için hazırlıklara başlandığı açıklanmıştı. Deadline'ın özel haberine göre projenin yönetmeni, gelecek ay gösterimi planlanan Godzilla vs. Kong'u yöneten Adam Wingard oldu. Fakat haberin duyurulmasından sonra kişisel Instagram sayfasından bir paylaşım yapan Wingard, filmin daha önce belirtildiği gibi yeniden çevrim olmayacağını, senarist ortağı Simon Barrett ile birlikte bir devam filmi hazırladıklarını açıkladı. Wingard; A Horrible Way to Die, You're Next, The Guest gibi filmlerden sonra Blair Witch ve Death Note yeniden çevrimlerini yönetmişti.

 

John Travolta ile Nicolas Cage'in başrollerinde yer aldığı John Woo imzalı Face/Off, çocuğunun ölümünden sorumlu terörist Castor Troy'u yakalamak için operasyonla onun suretine bürünen FBI ajanı Sean Archer ile bu durumun karşısında FBI ajanının suretini kazanan Castor Troy'un aralarındaki komplike kovalamacayı anlatıyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.