2023'te Disney Plus'ta yer alacak yapımlar: Loki, Ahsoka, Secret Invasion...

7.548 Gösterim
20 Aralık 2022 16:27
2023'te Disney Plus'ta yer alacak yapımlar: Loki, Ahsoka, Secret Invasion...

Disney Plus 2023 yılında yayınlayacağı yapımların yer aldığı bir video paylaştı. Platformun 2023 takviminde bulunan Star Wars evreninden Ahsoka ve The Mandalorian ile Marvel dizileri Loki ve Secret Invasion videoda başlıca göze çarpan yapımlar.


Disney Plus 2023 yılına dair heyecanla beklenen içerikleri, hâlihazırda kütüphanesinde bulunan dizilerin yeni sezonlarını duyurduğu bir tanıtım videosu yayınladı. Videonun detaylarına dikkat edildiğinde  Marvel sinematik evrenine ve Star Wars'a dair içeriklerin 2023 yılında severleriyle buluşacağı görünüyor.

 

Tom Hiddleston tarafından seslendirilen tanıtım videosunda Loki'nin 2. sezonuna ve Marvel'ın yeni dizisi Secret Invasion'a dair belli başlı görüntüler yer alırken, Rosario Dawson'ın hayat verdiği Star Wars evrenine ait Ahsoka da The Mandalorian ile beraber 2023 yılında izleyici karşısına çıkacak yapımlar arasında yer alıyor. 

 

Marvel, National Geographic, ve Pixar şirketlerinin yapımlarına ev sahipliği yapan Disney'in 2023 takviminde, Star Wars dünyasına ait yapımların yanı sıra Peter Pan masalının yeni canlı aksiyon uyarlaması Peter Pan & Wendy, Pixar'ın yeni projesi Win or Lose ve merakla beklenen American Born Chinese gibi yeni projelerin de yer alacağına dair hızlı bir bakış tanıtım videosunda bulunuyor.

 

Disney'in 2023 tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.