Zendaya'ın başrolünde yer aldığı Challengers filminden ilk fragman yayınlandı

37.279 Gösterim
21 Haziran 2023 14:16
Zendaya'ın başrolünde yer aldığı Challengers filminden ilk fragman yayınlandı

Zendaya, The Crown'daki rolüyle çıkış yapan Josh O'Connor ve Mike Faist'in başrollerinde yer aldığı Challengers filminden ilk fragman yayınlandı. Luca Guadagnino imzalı film, 15 Eylül 2023 tarihinde vizyona girecek. 


Beni Adınla Çağır (Call Me by Your Name), Kemikler ve Her Şey (Bones and All) gibi filmlere imza atan ünlü yönetmen Luca Guadagnino ile Justin Kuritzkes tarafından senaryosu kaleme alınan Challengers filminden ilk fragman yayınlandı.

 

Tenis sahasının içinde ve dışında gergin bir aşk üçgenini merkezine alan hikâyede; Tashi, geçmişte yaşadığı çöküşten kurtulmak için mahvolmuş bir oyuncu olan Patrick'e karşı bir maç ayarlar. Patrick'in kocasının eski en iyi arkadaşı ve Tashi'nin eski erkek arkadaşı olması tesadüf değildir.

 

Jake Jensen, Faith Fay, A.J. Lister gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı filmde Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok (Spider-Man: No Way Home), Dune: Çöl Gezegeni (Dune), Euphoria yıldızı Zendaya, Netflix'in beğenilen dizisi The Crown'daki Prens Charles rolüyle Emmy kazanan Josh O'Connor ve Steven Spielberg'in Batı Yakası'nın Hikayesi'ndeki (West Side Story) Riff performansıyla ilgi toplayan Mike Faist Challengers filminin başrolünde yer alıyorlar.

 

15 Eylül 2023 tarihinde ABD'de vizyona girecek olan Challengers filminin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.