Zack Synder's Justice League'den fragman yayınlandı

2.970 Gösterim
15 Şubat 2021 10:35
Zack Synder's Justice League'den fragman yayınlandı

Zack Snyder'ın ek çekimlerle birlikte yeniden kurguladığı ve süresi dört saati bulacak olan Zack Synder's Justice League'den yeni sahnelerin yer aldığı bir fragman yayınlandı. Film, 18 Mart'ta HBO Max'te yayınlanacak.


Zack Snyder'ın prodüksiyon sürecinde yaşadığı ailevi trajedi sonrası Justice League'in pilot koltuğundan ayrılmasıyla filmin kaderinin talihsiz bir yola girdiğini düşünen hayranların, Zack Snyder'ın elinden çıkma bir Justice League filmini görmelerine kısa bir süre kaldı. 18 Mart'ta HBO Max'te yayınlanacak olan Zack Synder's Justice League'den, ek çekimlerle birlikte filme eklenen sahnelerden ipuçlarını da gördüğümüz bir fragman yayınlandı.

 

Zack Snyder'ın orijinal filmden olan materyallerle yeni çektiği sahnelerle dört saatlik bir film olarak yeniden kurguladığı Zack Synder's Justice League'in fragmanında öne çıkan detaylar, tabii ki ana kötü Darkseid ve daha önce filmin ek çekimlerinde yer alacağı belirtilen Jared Leto'nun canlandırdığı Joker'in yer aldığı sahneler... Fragmanın tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.